A Semmelweis Egyetem II.sz. Patológia Intézet Kalcium jelátviteli csoportja fiatal kutatót keres

Dátum: 2018. augusztus 02. csütörtök

Kutatási terület: Kalcium transzport fehérjék szerepe a sejtdifferenciáció, sejtmozgás és a tumor metasztázis folyamataiban, a fehérjék klinikopatológiai jelentősége melanómában és emlő tumorokban.

Publikációk: AuthorID:10015745

Helyszín: Semmelweis Egyetem, II. sz Patológia Intézet, Kálcium jelátviteli laboratórium.

Kollaboráció: MTA-TTK, ELTE, University of Medicine Essen, Medical University of Vienna.

Elvárások: biológus/biomérnök MSC diploma, angol nyelvtudás

Előny: PhD fokozat. Molekuláris biológiai, bioinformatikai vagy/és mikroszkópos és képfeldolgozó, valamint sejttenyésztő laboratóriumi ismeretek, jó kommunikációs készség.

Jelentkezni az enyedi.agnes@med.semmelweis-univ.hu email címen lehet fényképes önéletrajzzal.