Az MTA Természettudományi Kutatóintézet Onkológiai Biomarker Kutatócsoportja felvételt hirdet tudományos kutatói állás betöltésére

Dátum: 2017. február 06. hétfő

Kutatási terület: Onkológiai biomarkerek azonosítása szolid tumorokban bioinformatikai és experimentális módszerekkel.

A kutatócsoport honlapja: http://gyorffy.semmelweis.hu/

Elvárások: egyetemi diploma, kivételes megbízhatóság, magas motiváció, az onkológia iránti érdeklődés, kiváló szervező képességek. A megfelelő jelölt élettudományi vagy mérnöki diplomával rendelkezik és az angol szakirodalom olvasása semmilyen gondot nem jelent számára.

Előnyt jelent: külföldi tapasztalat, tudományos publikációk és előadások.
Képesítés függvényében a jelölt tudományos segédmunkatársi vagy tudományos munkatársi munkakörbe kerül besorolásba.

A munka kezdése: 2017 szeptember vége előtt.

Jelentkezni Dr. Győrffy Balázsnak (gyorffy.balazs@ttk.mta.hu) címzett fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.