Dátum: 2016. május 01. vasárnap

A Semmelweis Egyetem Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet új molekuláris tumorbiológiai munkacsoportja fiatal kutatót keres az alábbi projektre: A stromális fibroblasztok tumornövekedést elősegítő aktivációjában szerepet játszó új parakrin kommunikációs mechanizmusok vizsgálata humán vastagbélrákban, melynek során lehetőség nyílik a legmodernebb technológiát megtestesítő 3D organoid tenyészetek használatára is, humán klinikai minták bevonásával. A sikeres jelentkező számára támogatást biztosítunk a PhD felvételire való felkészülésben, valamint a sikeres PhD tanulmányokban. Bővebb információ: