A Semmelweis Egyetem Doktori Iskola felhívása képzés nélküli (egyéni) fokozatszerzők részére

Dátum: 2016. november 17. csütörtök

A felvételi jelentkezés benyújtásának határideje 2016. december 16.

A felvételi beszélgetésekre várhatóan  2017. februárban  kerül sor, időpontjáról a tudományági doktori iskolák értesítik a jelentkezőt.

Sikeres felvételi esetén az egyéni fokozatszerzők a beiratkozást követően  komplex vizsgára jelentkezhetnek.

A komplex vizsgáról  a Doktori Iskola Hivatal tájékoztatást küld a felvett egyéni fokozatszerzők részére.

A  komplex vizsga időpontját  a tudományági doktori iskolák határozzák meg.

Egyéni fokozatszerző a sikeres komplex  vizsgát követően leghamarabb 2017. szeptemberében nyújthatja be disszertációját.

Dokumentumok letöltése

Felvételi lap egyéni
Jelentkezési lap egyéni fokozatszerzéshez

A jelentkezést a Semmelweis Egyetem Doktori Iskola Hivatalába kérjük eljuttatni.  (Budapest 1085 Üllői út. 26.)

Jelentkezési lapot 1 példányban, elektronikus formában, aláírások nélkül doc vagy docx formátumban a titkarsag@phd.semmelweis-univ.hu címre is kérjük megküldeni!

Dr. Tímár József  sk.

egyetemi tanár,