Doktoranduszok a klinikai kutatásokban – Konferencia

Dátum: 2017. augusztus 15. kedd

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata idén első alkalommal rendezi meg „Doktoranduszok a klinikai kutatásokban” elnevezésű tudományos konferenciát.

A rendezvény lehetőséget kíván biztosítani a fiatal kutatók, elsősorban doktoranduszok és doktorjelöltek számára tudományos eredményeik prezentálására. Emellett kiemelt célunk a felsőoktatás és az egészségügy hazai összefonódása aktuális kérdéseinek, valamint a klinikai központok sajátos szerepének körüljárása egy, az ágazati vezetők részvételével zajló szakmai kerekasztal során.

A konferencia fővédnökei: Dr. Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyért felelős államtitkár (EMMI)

A konferencia védnökei: Prof. Dr. Miseta Attila dékán (PTE ÁOK)
Prof. Dr. Betlehem József dékán (PTE ETK)
Dr. Sebestyén Andor elnök (PTE KK)

A konferencia tervezett időpontja: 2017. október 28. (szombat)
A konferencia helyszíne: Pécsi Tudományegyetem Szentágothai János Kutatóközpont (Pécs, Ifjúság útja 20.)

Rendezvényünkre az orvosi- és egészségtudományi területekről várjuk doktoranduszok, doktorjelöltek jelentkezését. A kutatási eredmények bemutatására tudományos előadás keretében, vagy hagyományos poszter formájában nyílik lehetőség. A konferencia munkanyelve magyar.

Regisztrációs díj: 5.000 Ft

A részvételi díj tartalmazza a konferencia valamennyi szekciójának szabad látogatását, kutatási
eredmények prezentálását, az ISBN számmal ellátott absztraktkötetben való megjelenést, a kávészünetben felkínált frissítők fogyasztását, valamint a konferencia záró vacsoráján történő részvételt.

A regisztráció határideje: 2017. szeptember 30.

Regisztráljon itt!

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon bizalommal kollégáinkhoz az info@phdpecs.hu e-mail címen!

A mielőbbi találkozás reményében, üdvözlettel,

dr. Cseporán Zsolt s.k.
elnök
Doktorandusz Önkormányzat