Felhívás szervezett doktori képzésre

Dátum: 2017. április 11. kedd

A Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájának JELENTKEZÉSI FELHĺVÁSA szervezett doktori képzésre

A Semmelweis Egyetem felvételt hirdet a Doktori Iskolában folytatott ösztöndíjas – vagy önköltséges képzés szerinti tanulmányokra a 2017/2018. tanévtől induló képzési időre az orvostudomány és társadalomtudomány területén akkreditált doktori iskolákba.

A doktori képzésre egyetemi végzettséggel rendelkezők vagy olyan egyetemi hallgatók jelentkezhetnek, akik okleveleiket a beiratkozásig megszerzik.

A felvételi jelentkezés benyújtásának határideje 2017. május 19.

A felvételi beszélgetésekre várhatóan június 19-30. között kerül sor. Felvétel esetén a beiratkozást követően az Egyetem és az állami ösztöndíjasok, illetve az önköltséges doktoranduszok között hallgatói jogviszony jön létre. Az ösztöndíjak folyósítása 2017. szeptember 1-től 48 hónapon keresztül történik (amennyiben sikeres komplex vizsgát tesz).

A Jelentkezési lapot 1 példányban, elektronikus formában, aláírások nélkül doc vagy docx formátumban a titkarsag@phd.semmelweis-univ.hu címre is kérjük megküldeni!

Dokumentumok letöltése

Jelentkezési lap