Meghívó Technológia Transzfer Szimpózium 2016. október 13.

Dátum: 2016. október 10. hétfő

2016. október 13-án (csütörtökön) megrendezésre kerül Technológia Transzfer Szimpózium, amelyre szeretettel várjuk az érdeklődőket!

A rendezvényt különösen ajánljuk Mindazoknak, akiknek szabadalmuk van, szabadalmak iránt érdeklődnek, vagy egyéb, innováció hasznosítással kapcsolatos terveik vannak, fiatal, tapasztalatot gyűjtő, vagy már tapasztalattal rendelkező orvosoknak/kutatóknak, akik szeretnék az ötleteiket az iparban hasznosítani.

A szimpóziumon a következő nemzetközi előadók ismertetik intézetük Technológia Transzfer részlegének felépítését, működését, s nem utolsó sorban sikertörténeteiket:

·       Jean-Luc Balligand: BioWin (BE)

·       Carl Johan Sundberg: Karolinska Institut (SE)

·       Gábor Lamm: EMBLEM (DE)

A szimpózium céljai:

·       Tapasztalatgyűjtés/tapasztalatcsere

·       Megismerni más, külföldi intézetek Technológia Transzfer részlegeinek működését

·       Hogyan lehet az ötleteket/találmányokat az iparban hasznosítani

·       Az egyetem Technológia Transzfer gyakorlatának javítása és jövőbeni gyakorlatának kialakítása

A rendezvény időpontja: 2016. október 13.  (16:30)

A rendezvény helyszíne: Semmelweis Egyetem, Budapest, Üllői út 26.  (Semmelweis Szalon)

Számítunk Önre, kérjük, hogy az alábbi linken szíveskedjen regisztrálni, ha részt tud venni a programon: