Nyári doktorandusz tábor

Dátum: 2017. július 18. kedd

Kedves Doktorandusz Barátaink!

Örömmel értesítünk, hogy a Doktoranduszok Országos Szövetsége (DOSz) az Eszterházy Károly Egyetem Doktorandusz Önkormányzatával közösen idén is megrendezi 2017. augusztus 26-28. között az immár hagyománnyá vált nyári doktorandusz táborát, ezúttal az EKE Gyöngyösi Károly Róbert Campusán.

A tábor szakmai része a doktori képzéssel kapcsolatos aktuális kérdésekkel foglalkozik majd. Ahogy az a részvételi díjakban is látszik, kiemelten számítunk elsőéves PhD. hallgatók részvételére. Igyekezni fogunk, hogy minél több olyan hasznos programot szervezzünk, melyek segítségével könnyebben vehetik az előttük álló akadályokat (publikációs tanácsok, pályaorientáció, karriertervezés, stb.) Természetesen a rendezvény jellegéből fakadóan kikapcsolódási és szórakozási lehetőséget is biztosítani kívánunk a jelentkezők számára.

További információ és regisztráció a DOSZ honlapján:

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

dr. Kőmíves Péter Miklós
elnök