Nyári kutatói tréning FELHÍVÁS

Dátum: 2018. május 03. csütörtök

Tisztelt Kolléga!

Szeretnénk figyelmükbe ajánlani az Oktatási Hivatal által, az EFOP-3.4.5-VEKOP-17-2017-00001 Rendszerszintű fejlesztések és hozzáférés bővítését szolgáló ágazati programok a felsőoktatásban kiemelt Európai Uniós projekt keretében szervezett kutató utánpótlás tréningeket.

A tréningek időpontjai és helyszíne:

I.                    2018. június 21-22., Balatonföldvár, Jogar Hotel
II.                  2018. szeptember 6-7., Balatonföldvár, Jogar Hotel

Az Oktatási Hivatal a részvevők számára minden költséget fedez (utazás, szállás, ellátás).

A tréningekre PhD képzésen résztvevő aktív hallgatói jogviszonnyal, valamint kutatói vénával rendelkezdők jelentkezését várjuk. Kérjük szíves segítségüket és hozzájárulásukat ahhoz, hogy felhívásunk minél több hallgatóhoz eljuthasson.

Regisztrálni az alábbi linken lehet: https://www.oktatas.hu/konfreg/!KonfReg/index.php/konfreg/index/kutato_trening_2018

Kutatói Tréning ismertetője

Mellékletben csatoltan küldöm felhívásunkat, mely a projekt három pillérjét (FIR, DPR és Kompetencia) mutatja be röviden. A tervezett programban a plenáris előadások mellett gyakorlati/elemzési foglalkozásokat is tartunk, a részletekről a jelentkezőket a regisztrációt követően tájékoztatjuk (várhatóan június első hetében).

További kérdés esetén kérjük forduljanak hozzánk bizalommal!

Szíves együttműködésükben és segítségükben bízva, köszönettel:

Székács-Román Ildikó
felsőoktatási referens

OKTATÁSI HIVATAL
Felsőoktatási Elemzési Főosztály
H-1122 BUDAPEST, MAROS U. 19–21.
Mobil: +36-30-983-33-30

E-mail: szekacs-roman.ildiko@oh.gov.hu