Oktatói munka és a kurzusok doktoranduszi véleményezése

Dátum: 2018. március 27. kedd

A Doktorandusz Önkormányzat célja egy minőségbiztosítási rendszer kiépítése, amely segítségével értékelheted a doktori képzés során elvégzett kurzusokat és az oktatói munkát. Ahhoz, hogy az igényeknek megfelelően tudjuk a rendszert kialakítani, szükségünk van a Te véleményedre és tapasztalataidra is. Munkánkat nagyban segítenéd, ha megválaszolnád az alábbi linken található kérdéseket. A kérdőív kitöltése kb. 5 percet vesz igénybe, a felmérés anonim, a válaszadó azonosítását a szoftver alkalmazott beállításai nem teszik lehetővé. Válaszaidat április 4-ig várjuk!

Kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a dok@phd.semmelweis-univ.hu mail címen!

Köszönjük, hogy válaszoddal hozzájárulsz a doktorandusz képzés színvonalának emeléséhez! Segítségedet előre is köszönjük!

Üdvözlettel,

Doktorandusz Önkormányzat