PhD Tudományos Napok/PhD Scientific Days

Dátum: 2018. január 31. szerda

Idén is megrendezésre kerül a PhD Tudományos Napok,, melynek célja, hogy lehetőséget adjon eddigi eredmények bemutatására, egyben az előadói szerep gyakorlására, prezentációs technikák fejlesztésére.
A konferencia időpontja és helyszíne:

2018. április 19-20.

Novotel Budapest Centrum Hotel

(Budapest, Rákóczi út 43-45.)

Az absztrakt leadás határideje: 2018. március 7. (kizárólag angol nyelvű absztraktot lehet beküldeni,az absztraktokból online absztraktfüzet készül )

Az poszter vagy oral prezentációk nyelve magyar és angol is lehet.

A  választott nyelvet kérjük, hogy  az absztrakt feltöltésekor jelöljék meg.

A besorolás  oral vagy poszter szekcióba témánként  a szakmai bizottság döntése után készül el.

A jelentkezés részletei a rendezvény honlapján találhatóak: http://phd.kmcongress.com/

A Doktori Iskola jóvoltából minden előadás szekció egy  kiemelkedő előadója  utazási támogatásban részesül a szakmai zsűri döntése nyomán.

A Tudományos Napok jó lehetőség a kapcsolatteremtésre és egymás munkáinak megismerésére.

A konferencia az Új Nemzeti Kiválósági Program  hivatalos rendezvénye, amelyen a 2017-ben támogatást elnyert doktoranduszok, doktorjelöltek és posztdoktorok mutatják be tudományos eredményeiket.

A konferencia kötelezően választható (KV ) PhD kurzusként meghirdetésre került a Neptunban. (1 kreditpont a részvétel absztrakt nélkül, 2 kreditpont a poszter vagy oral szekcióban történő  részvétel, 3 kreditpont szekcíó díjazott)

Idén is  érdemes lesz ellátogatni a PhD Napokra!

Doktorandusz Önkormányzat

PhD Scientific Days 2018

The Doctoral School of Semmelweis University organizes PhD Scientific Days every year, where the students can practice their ability to present research results and discussion skills during a conference

Date:

19-20 April 2018

Venue:

Novotel Budapest Centrum Hotel

Budapest, Rákóczi út 43-45

Abstract submission deadline: 7. March  2018. (an  on-line abstract book will be available)

More information: http://phd.kmcongress.com/

The conference is the official institutional event of the New Excellency Scolarship, where the granted PhD students, candidates and young researchers  can present their scientific results.

The conference is an official PhD course ( 1 creditpoint participation without abstract, 2 creditpoints participation with abstracts in poster or oral sections, 3 creditpoint provided  awarded in the section)  which can be taken in Neptun

We cordially invite  all the PhD students and candidates.

School of PhD Studies

Doctoral Students Union