Pótfelvételi a Klinikai orvostudományok Doktori Iskolában

Dátum: 2017. szeptember 11. hétfő

A Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájának JELENTKEZÉSI FELHĺVÁSA szervezett doktori képzésre.

A Semmelweis Egyetem felvételt hirdet a  Klinikai orvostudományok Doktori Iskolában folytatott ösztöndíjas – vagy önköltséges képzés szerinti tanulmányokra a 2017/2018. tanévtől induló képzési időre.

A doktori képzésre egyetemi végzettséggel rendelkezők vagy olyan egyetemi hallgatók jelentkezhetnek, akik okleveleiket a beiratkozásig megszerzik.

A felvételi jelentkezés benyújtásának határideje 2017. szeptember 12.

A felvételi beszélgetésekre várhatóan szeptember 18-n 14 00 órától . között kerül sor. Felvétel esetén a beiratkozást követően az Egyetem és az állami ösztöndíjasok, illetve az önköltséges doktoranduszok között hallgatói jogviszony jön létre. Az ösztöndíjak folyósítása 2017. szeptember 1-től 48 hónapon keresztül történik (amennyiben sikeres komplex vizsgát tesz).

A Jelentkezési lapot 1 példányban, elektronikus formában, aláírások nélkül doc vagy docx formátumban a titkarsag@phd.semmelweis-univ.hu címre is kérjük megküldeni!

Dokumentumok letöltése:

Jelentkezési lap
PhD felvételi lap

A felvételi eljárásról  további információ elérhető: http://phd.semmelweis.hu/felveteli-2

Dr. Tímár József

a Doktori Tanács elnöke