Pályázat Dokturandusz Kíválósági Díjra

Dátum: 2017. szeptember 11. hétfő

A Semmelweis Egyetem Baráti Köre pályázatot hirdet a Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájának keretében végzett tudományos munka bemutatására 35 év alatti Ph.D. hallgatók vagy predoktorok számára.

Pályázni lehet elméleti vagy klinikai témával foglalkozó:

• első szerzőként jegyzett, megjelent (vagy igazoltan elfogadott) közleménnyel;
  • könyvvel, könyvrészlettel;

A pályázatokat 5 példányban kell benyújtani 2017. október 10-ig   a Semmelweis Egyetem Doktori Titkárságán (1085 Bp. Üllői u. 26.).

A beérkezett pályázatokat a Baráti Kör és az Egyetemi Doktori Tanács által felkért szakemberek bírálják el. Az első két helyezett oklevelet és 100-100 ezer Ft. pénz jutalmat kap. A pályázat nyertesei a díjakat a Semmelweis Egyetem Dies Academicus ünnepségén vehetik át.

Pályázati űrlap letöltése

Budapest, 2017. szeptember 11.

Dr. Monos Emil s.k.                                               Dr. Tímár József
professor emeritus                                                egyetemi tanár
a Baráti Kör elnöke                                                a Doktori Tanács elnöke