Dátum: 2017. szeptember 28. csütörtök

A Doktori Iskola pályázatot hirdet PhD képzésben résztvevő doktorandusz hallgatóknak, doktorjelölteknek és doktori kutató csoportoknak a kutatásukhoz szükséges dologi vagy tárgyi eszközök (pl. laboreszközök, laborműszerek, stb.) beszerzésének támogatására.

A pályázatban elnyerhető megítélt támogatási összege maximum 5.000.000 Ft.

A támogatás a kutatással összefüggő dologi vagy tárgyi eszközök (pl. laboreszközök, laborműszerek, stb.) beszerzésére fordítható (utazásra, konferencia részvételre nem használható fel)

A pályázati dokumentációt benyújtása : Doktori Iskola Hivatala Budapest 1085 Üllői út 26.
A pályázati dokumentációt benyújtási határideje: 2017. október 17.

A pályázati dokumentáció kötelező elemei:
– Adatlap
– Nyilatkozat Intézetnél történő leltárba vételről
– Kutatási terv
– MTMT publikációs lista

Letölthető dokumentumok:

NYILATKOZAT tudományos kutatást segítő tárgyi eszközök (pl. laboreszközök, laborműszerek, stb.) támogatására PhD hallgatók, doktorjelöltek/ kutatócsoportok számára (csoportban pályázók egy tagjának kell a nyilatkozatot benyújtani)

PÁLYÁZAT tudományos kutatást segítő forgó, dologi és tárgyi eszközök támogatására PhD hallgatók / doktorjelöltek/doktori programban résztvevő kutatócsoportok számára

PÁLYÁZAT tudományos kutatást segítő labor eszközök támogatására PhD hallgatók / doktorjelöltek/ doktori programban résztvevő kutatócsoportok* (azonos kutatási helyen dolgozók esetén) számára